Металообробні верстати ZENITECH™

Фрезерные станки ZENITECH Токарные станки ZENITECH
Сверлильные станки ZENITECH Ленточнопильные станки ZENITECH
Шлифовальные и заточные станки ZENITECH

        Купити металообробні верстати в Україні найвищої якості можна в нашому інтернет-магазині в самому широкому асортименті. Є найсучасніші моделі металообробних верстатів для виконання широкого спектру робіт. Для правильного підбору металообробного верстата, потрібно визначитися з основними параметрами його використання: призначенням, функціональністю, розмірами, режимом роботи, а також вартістю і виробником.

 

        Купити металообробні верстати можна для проведення самих різних робіт:

Токарные станки

 

        Токарні верстати призначені для роботи з деталями у вигляді тіл обертання, вони дозволяють виконувати всі стандартні операції по розточуванню і обточуванню поверхонь, обробці торців, нарізування різьби і т.д.

Фрезерные станки

 

 

 

        Фрезерні верстати дозволяють обробляти поверхню металевих виробів будь-якої форми і розмірів за допомогою фрез.

Ленточнопильные станки

 

        Пилкові верстати відносяться до ріжучого спорядження і дозволяють працювати з металевим прокатом будь-якої геометрії і довжини, надавати йому певні розміри і форму, а також робити порізку деталей з неметалевих матеріалів.

Сверлильные станки

 

 

        Свердлильні верстати призначені для свердління, розсвердлювання, розточування, розточування, розгортки, зенкерування отворів різного діаметру, а також нарізування резьб і ін.

Листогибы

 

 

        Листообробні верстати (листогиби, гільйотини і ін.) призначені для роботи з листовим, рулонним металом, змінюючи його форму і надаючи їм певні розмір і характеристики.

        Купити металообробні верстати в нашому інтернет-магазині означає придбати надійне високопродуктивне обладнання з гарантією на 12 місяців. Доставка обладнання здійснюється по всій території України. Наші фахівці надають послуги з пуско-налагоджувальних робіт.

        Широкий асортимент металообробного обладнання завжди в наявності на складі і ми готові доставити його в будь-яку точку України!

 

Актуальный курс:
0 грн

Інтернет-магазин

ZENITECH

 швейцарська якість за розумною ціною

+38 (063) 261-55-46

E-Mail:  Polskiy@zenite.ch 

Контакты Зенитек

Самовивіз

Доставка по Україні:

транспортними компаніями

в усі регіони України

mvd inan